Запчастини до сільгосптехніки. Виготовлення деталей для конкретного обладнання

Покращення та виготовлення запчастин до такої техніки як: культиватор, борона, сівалка, сепаратор чи навіть жатка.

Як використати 3D друк у сільському господарстві. Ремонт техніки. Виготовлення запчастин

3D-друк може багато запропонувати сільськогосподарській галузі. Не секрет, що тут важлива надійність обладнання, яке використовується, особливо коли господарська діяльність відбувається на віддалених територіях, від яких досить далеко до найближчого міста, і до яких деталі для сільгосптехніки ідуть досить довго.


Техніка складається з безлічі запчастин. Якщо вони зламаються під час збору врожаю, час, необхідний для отримання ремкомлекту, може порушити процес виробництва, що своєю чергою може призвести до подальших проблем.

3D-друк дає можливість сільській промисловості бути більш самодостатньою, особливо важливим це є для менших господарств.
Якби фермери мали змогу отримувати необхідні деталі у той самий день – вони б стали незалежними від великих машинобудівних компаній.

Читати статтю: “ремонт обладнанням для транспортування зерна

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Можна уявити майбутні сценарії:

Коли фермери можуть отримати будь-яку необхідну запасну частину для сільгосптехніки та сільгосптехніки б/у позбавляючи себе від часозатратних поїздок до магазину запчастин та очікування на них.

Ця практика сильно поширена у світовому сільському господарстві та знаходиться на етапі впровадження у сільське господарство України.
Уявіть поломку системи посіву сільськогосподарських культур, що у вас простоює комбайн і ви не можете робити те, що приносить вам гроші. Дні простою потім нагромаджуються і усі дедлайни зірвані.
Усі займаються продажем сільгосптехніки та б/у варіантом, але якщо заглибитись у суть простій буде катастрофічним.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Уберегти себе можна

Підписавши контракт на супровід з виготовлення деталей які вам можуть знадобитися під час поломки і Ви будете впевнені, що вони потраплять до вас у найкоротші строки.
Ніхто краще за вас не знає де у агротехніці є слабкі місця і де їх можна покращити за допомогою реверс інжинірингу можна внести конструкційні рішення у деталі які забезпечують роботу.

Виготовлення деталей

Виготовлення деталейне має прив’язки до конкретного обладнання, нехай це буде навіть: культиватор, борона, сівалка, сепаратор чи навіть жатка.
Якщо цю деталь можна зняти – значить її можна замінити, не потрібно чекати поломки, а потім шукати запасні деталі перестрахуйтесь зараз і дізнайтесь які деталі до вашої техніки вже у нас є, а які можна зробити у нас на виробництві.

3D Tech ADDtive співпрацює з: