3D друк допомагає займатись хендмейді та виготовленням сувенірній продукції

Як застосовувати 3D сканування, 3D друк, 3D моделювання у виготовленні сувенірної продукції та рекламі. Нові можливості для хендмейду

Що таке хендмейд та як його поєднати з 3D друком на принтері

Ситуація

Потрібно створити мініатюри пам’ятників архітектури для сувенірної ніші. При виготовленні подібних об’єктів найбільша проблема — це час, який у величезній кількості витрачається лише на зменшення фігури – стандартним способом, без застосування 3D технологій. У нашому випадку, сувенірні мініатюри потрібно було зменшити приблизно до 90%.
Справа ускладнювалась й тим, що на мініатюрах у вигляді архітектурних пам’яток є купа дрібних деталей, які також необхідно відтворити. А це доволі кропітка робота навіть без урахування зменшення моделі та відійти від стандартного методу зменшення: нагрівання воску та його охолодження.
Отже, наша мета — знайти спосіб, як прискорити виконання роботи, зекономивши час замовника і при цьому надати йому не тільки швидкий, але і якісний результат.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Аналіз

Було виявлено, що стандартний «аналоговий» спосіб зменшення фігур витрачає надто багато часу і є недоцільним для майстра, причому для зменшення до потрібного розміру потрібно провести коло 7 однакових процедур стандартного масштабування.

Достатньо виконати одну різьблену фігуру у довільному масштабі(у якому буде зручно працювати майстру) для її подальшого цифрового масштабування.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Виконання

Ми розпочали роботу зі створення прототипу майбутніх виробів. Майстер виконав різьблення вибраної ним фігури у розмірі 9,5 см.
Із такими габаритами майстер зміг із легкістю створити об’єкт із найдрібнішими структурними елементами.
Далі цей об’єкт був відсканований і перетворений у 3D файл, який піддавався цифровій обробці та масштабуванню. Для подальших етапів виробництва об’єкт був зменшений з 9,5 см до 36мм. Наступним етапом став безпосередньо 3д друк сувенірних фігурок.

Результат

Наша команда зекономила суттєву кількість часу майстра для зменшення цієї моделі стандартними методами. Окрім цього, надрукована 3D модель у зменшеному масштабі вийшла надзвичайно деталізованою. Отже, клієнт отримав блискучий результат, який не примусив себе довго чекати. Як результат, він міг якомога швидше отримати прибуток від збуту сувенірних фігурок.

3D Tech ADDtive співпрацює з: