Reverse Engineering

Зворотня розробка уже існуючих деталей
 
Процес зворотної інженерії починається з отримання розмірної інформації об`єкта за допомогою 3D-сканування, будь то механічна складова, споживчий продукт або стародавній артефакт.
 
Шляхом використання різноманітних програм CAD та зворотного проєктування ми можемо створити точні дані для виготовлення, проаналізувати, як це буде працювати та як можливо вдосконалити наявні конструкції.
Завдяки зворотному проєктуванню Ви можете зберегти деталі, які працюють або вийшли з ладу та усунути неполадки, незалежно від віку продукту. Ми займаємось зворотною інженерією для організацій різних галузей, включаючи аерокосмічну, електроніку та медичну промисловість.
 

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Дані

Зворотна інженерія передбачає отримання тривимірних даних. Точність зібраних даних вплине на якість та відхилення моделі у порівнянні з оригіналом. Зворотна інженерія дозволяє дублювати наявну частину, фіксуючи фізичні розміри, особливості та властивості компонента.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Існує широкий спектр причин зворотного проєктування 3D-об'єкта:

 1. Застарілі компоненти
  Для багатьох компонентів, які були спроєктовані й виготовлені багато років тому, не існує жодних двовимірних малюнків або даних 3D CAD, з яких можна було б відтворити об’єкт. Тут реверсна інженерія є життєво важливим засобом для отримання інформації для відтворення продукту
 2. Розробка дизайну, тестування та аналіз деталей
  Завдяки зворотному проєктуванню 3D-продукт може бути швидко зчитаний у цифровій формі та перероблений або проаналізований для досягнення вдосконалень дизайну.
 3. Аналіз конкурентів
  Будь-яка організація може аналізувати продукцію конкурента за допомогою зворотного проєктування.
 4. Сучасне виробництво
  Такі методи, як адитивне виробництво, покладаються на зворотну техніку.
 5. Цифрове архівування
  Музейні експонати та історичні артефакти можна архівувати за допомогою 3D-сканування, потім створити інверсійну інженерію та отримані CAD дані у разі будь-якого майбутнього пошкодження предмета або будь-якої потреби у відтворенні частин предмета.

3D Tech ADDtive співпрацює з: