3D скульптинг

Створення фотореалістичних 3D моделей
 
3D-скульптинг – це коли художник ліпить на комп’ютері 3D-об’єкт з матеріалу, схожого на оцифровану глину. Програмне забезпечення з щітками та інструментами, які натискають, тягнуть, стискають і розгладжують, дозволяють легко створювати детальні скульптури, що імітують текстури та предмети реального життя.
Програмне забезпечення для 3D-ліплення дозволяє створювати те, що ви не могли створити за допомогою програм 3D-моделювання. Маніпуляція цифровим об’єктом так, ніби це реальна структура життя, можлива за допомогою таких програм.
Створення цифрових скульптур можна, наприклад, використовувати для дизайну відеоігор, а також у фільмах та телешоу, де вони можуть створювати виняткові візуальні ефекти та 3D-анімацію.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Початок роботи

3D-скульптура ідеально підходить для створення фотореалістичних результатів, а також для дизайну персонажів та їх анімації.
Так само як і ліплення зі справжньої глини, цифровий скульптинг є багатошаровим процесом. Художники можуть почати з базової моделі, виконаної в додатку для 3D-моделювання, або з простої форми, як сфера.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Моделі скультингу виходять дуже деталізовані, але це залежить від самого стилю виконання і тої роботи яку ми робимо. Цей вид моделювання не підійде для створення точних деталей та запчастин, адже скульптинг більш інтуїтивний метод створення, який робиться “на око”, тоді як інженерне моделювання більш адаптоване до технічних проєктів, потребуючи точного набору інструментів і менш інтуїтивних функцій. Наприклад, використання ПЗ для 3D-Скульптингу при створенні проєкту машинобудування, було б зовсім не доречно.

3D Tech ADDtive співпрацює з: