Створення ювелірної майстер - моделі

З фотополімерної вигораємої смоли

Можливість виготовити модель безпосередньо з литого матеріалу, такого як фотополімерна смола з високим вмістом воску, надзвичайно популярні серед ювелірів. Створення таких проміжних моделей дозволяє заощадити час і гроші шляхом скорочення технологічного процесу.
Таким чином, потрібно менше часу на готовий продукт. Іноді предмет може бути настільки складним, що виготовити прес-форму та проміжну модель традиційними методами неможливо. У таких випадках може допомогти 3D-друк.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Технології

3D-друк робить ювелірні вироби набагато доступнішими. Ця технологія може бути доповнена традиційними методами виготовлення, які вже використовуються ювелірами, такими як обробка з ЧПУ і фрезерування.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Багато людей роблять акцент на унікальність виробу, виготовленого на замовлення, а не звичайні товари з магазинів. Деякі ювеліри виготовляють всю свою продукцію на вимогу. Перш ніж замовник вибере товар на сайті та натисне кнопку «Замовити», товару не існує. Отже, ювелір не повинен витрачати зайві гроші на салони або дорогі сейфи.

Для друку воскових вигораємих моделей використовується SLA технологія, яка забезпечує високу деталізацію та дозволяє створювати моделі зі складною геометрією. Високий вміст воску у смолі дозволяє моделі вигоріти, не залишаючи залишків смоли у формі. Швидкість створення моделей з допомогою 3D-друку дозволяє виготовляти більше замовлень без необхідності збільшувати чисельність персоналу.
3d-дизайн в поєднанні з 3d-друком – скоротили час, необхідних для виготовлення виробів, при цьому моделі потребують меншої обробки. Крім того, відбулося значне скорочення відходів у порівнянні з традиційними методами.

3D Tech ADDtive співпрацює з: