3D друк у косплеї 

Виготовлення костюму для фестивалю Comic Con
Читати статтю іншою мовою:
Ситуація клієнта

Клієнт звернувся до нас із замовленням — виготовити шолом до костюма для фестивалю Comic Con. У замовника вже було чітке уявлення, яким має бути кінцевий вигляд виробу. Але ситуація полягала у тому, що до початку фестивалю залишалось обмаль часу.

Аналіз

Почали ми із розробки плану, аби вирішити, що краще друкувати та у якій послідовності, щоб максимально прискорити процес створення костюму персонажа. Підібрали відповідні матеріали, для створення гнучких та міцних деталей.

Консультація експерта з 3D друку:

Виконання

Отримавши 3D модель шолому, ми розділили її на частини, які адаптували під 3D друк аби оптимізувати та прискорити процес виготовлення. Вжили заходів, щоб полегшити транспортування, підвищити надійність костюму, а також зробити його зручнішим для одягання та носіння протягом довшого часу.


Консультація з персональний експертом
Введіть свої контакти
*всі права захищені

Проведення консалтингу щодо проєкту:

Результат

Використали FDM технологію друку, в результаті отримали об'єкт з високою точністю та міцністю, за допомогою додаткової постобробки досягли гладкої поверхні. Проєкт був успішно виконаний швидше ніж встановлені терміни, завдяки новому кріпленню частини легко і швидко кріпляться один до одної, клієнт задоволений кінцевим результатом відправився на фестиваль.Якщо ви маєте подібну ситуацію:

1
Залиште заявку
2
Спілкуйтесь з нашим експертом
3
Формування конкретних цілей та ТЗ
4
Виконання проєкту

Дізнайтеся який варіант послуг -
підійде для Вашого проєкту.

*Виконуємо проекти
починаючи від 1000 гривень

**політика конфіденційності та захисту персональних даних

Успішний результат проєкту

3D Tech ADDtive