Заповніть форму
Зателефонуйте нам за номером +380675190480 та зверніться зі своїм запитом до експерта із 3D технологій.
Ваші дані захищені. Ця форма повністю безплатна.
Світові можливості та

Сільське господарство України 2020

Практика та успішне застосування
Не зважаючи  на розмір сільського господарства, усі стикаються з поломкою обладнання, яке є орендованим або є у власності господарства. Обладнання, починаючи від лопати, закінчуючи новітніми комбайнами 2020 року випуску можуть зламатись. Зремонтувати лопату це завдання у якому зламається або полотно лопати або руків'я, а в комбайні -  це поломка деталі яка входить у склад комбайна і їх там явно більше ніж декілька штук. Тому необхідно бути впевненим, що при ситуації, коли щось зламається, під рукою буде потрібна запчастина.

Запчастини до обладнання - це деталі й найгірше що з ними може відбутись це поломка однієї частини, для заміни якої потрібно купляти цілий блок, або комплект деталей. Наші можливості дозволяють створити потрібну деталь у єдиному або серійному екземплярі. Навіщо переплачувати за новий стартер 4000 якщо у ньому виходить з ладу переважно шестерня, яку ми можемо виготовити за 700 - економія і перевага у цифрах.

Консультація на рахунок вашого обладнання:

Застосування у світовому сільському господарстві та Україні:

3д друк для фермерів

· США 2014: Бокові шнеки для кукурудзяних жаток

· Європа 2016 : Система зрошування та моніторингу

· Український 2019 : Ремонт устаткування для
транспортування зерна

Ситуація: вийшов з ладу транспортер зерна. Деталь відсутність якої завдавала клопоту і транспортер мав перевід зерна, який нікому не потрібний. 

Після пояснення ТЗ і проведеного інтерв'ю вияснилось: ця деталь втрачає свої властивості, бо через неї проходить велика кількість зерна і з часом вона виходить з ладу - ця ситуація виникала з певною перемінністю і її усували всіма підручними засобами.

Виникла думка: Якщо ми вже знаємо які діють навантаження і де знаходиться слабкі місця - їх можна посилити й підняти рівень експлуатації обладнання.

Консультація з персональний експертом
Введіть свої контакти
*всі права захищені

Аналіз деталей для вашої техніки:

Покращення  деталей та запчастин це типова задача, яка відбувається на виробництвах - найбільше інформації ми дізнаємось коли проводимо консалтинг та інтерв’ю з людьми, які причетні до роботи обладнання, які його ремонтують та людьми які обирають обладнання - у них є свої критерії вибору і вони найкраще можуть сформувати щоб хотіли бачити по іншому, а ми вже зі свого досвіду перетворюємо у  правильний підхід з впровадження.

Етапи виконання:

1
Консалтинг
У даному завданні він зменшений до формату інтерв'ю, інженерного дослідження деталі та формування ТЗ
2
Деталь нестандартної геометрії не дозволяла зняти з неї заміри стандартними методами, тому ми використали 3D сканування - яке найбільш точно змогло передати геометрію деталі.
3
Реверс інжиніринг або зворотна розробка
З інформацією після інтерв'ю та дослідження деталі ми прийняли конструкторські рішення і додали їх на модель для збільшення міцності самої деталі та підвищення часу її експлуатації.
4
Для збільшення міцності деталі ми використали поліамід -  один з найбільш стійких матеріалів з пластику на якого не діють бензини, розчинники та мастила.

Фінальний результат:Те що використовують у світовому сільському господарстві ефективно можна впроваджувати і в Україні. Зараз ми активно співпрацюємо з аграрними компаніями Львівщини та проводимо роботу зі накопичування бази послуг для сільського господарства.
  • Оптимальна ціна
  • Має покращену геометрію
  • Із довговічнішого матеріалу (поліамід) 
  • Швидка логістика по Україні (виготовлення 1 день + доставка 1 день)
  • Та найголовніше - перевищує очікування які на неї покладали.
Консультація на рахунок вашого обладнання:

Якщо ви маєте подібну ситуацію:

1
Залиште заявку
2
Спілкуйтесь з нашим експертом
3
Формування конкретного ТЗ
4
Виконання проєкту

Проблем немає - є ситуації.  Гарного урожаю!