Заповніть форму
Зателефонуйте нам за номером +380675190480 та зверніться зі своїм запитом до експерта із 3D технологій.
Ваші дані захищені. Ця форма повністю безплатна.

3D друк у історичній реконструкції/LARP/Larp RPG

Як надрукувати кольчугу на 3D принтері. Реквізит до LARP ігор та історичних реконструкцій

Ситуація

Ще один із наших замовників активно брав участь у  історичних реконструкціях  та LARP (рольовій грі у реальному житті). Нам вдалося долучитися до подібного івенту, допомігши зробити рольову гру комфортною для її учасників. У історичних реконструкція середньовіччя учасникам потрібно бути у кольчузі. У такій кольчузі можна брати участь у бойових іграх із застосуванням спеціально створеної ігрової зброї. Проблема полягала у тому, що коли бойова дія не розігрується, носити на собі більш ніж 10 кг ваги обладунків є обтяжливим заняттям. Більш того, реалістично відігрувати бойові епізоди в обладунках, які сковують рух видається складною задачею. А одна ігрова сесія історичної реконструкції — це дійство, що у будь-якому разі триває не одну годину. Учасники івенту повинні відчувати залученість у гру, а не виснаженість. Отже, наша мета — зробити кольчугу легшою та зручнішою для використання у грі. 
Консультація на рахунок вашого проєкту:

Аналіз

Ми провели детальні заміри оригінальної кольчуги. Було перевірено на практиці, до якої ваги доцільніше було б полегшити кольчугу, яка повинна замінити оригінал, і як вона буде поводитися при зовнішніх чинниках і навантаженнях. Наша команда виміряла та зафіксувала крайні показники маси, за якими обладунки значною мірою втрачають масу, зберігаючи при цьому свої властивості і залишаються стійкими до механічних пошкоджень. Таким чином, ми знайшли ту саму "золоту середину" між легкістю та міцністю кольчуги.


Виконання

Ми зробили розрахування по викрійці та визначили чітку кількість елементів кольчуги, які необхідно було роздрукувати. Також ми спроєктували форму деталей, у якій вони мають бути виготовлені.
Після запуску на друк і успішного виготовлення всіх частин по викрійці, кольчуга була складена у повний формат. Ми обрали фактуру і кольори матеріалу, які якнайкраще відображають атмосферу лицарських турнірів.

Результат

Наша команда створила кольчугу, яка на 7,7 кілограм легша за оригінал, виявилась зручною для використання у ігрових сесіях, зберігала свою міцність та надійність, і більш того, придатна навіть для повсякденного носіння не у бойових епізодах. Також матеріал наших обладунків значно краще передавав середньовічну антуражність та підходив під загальний сеттінг історичної реконструкції, ніж оригінальна кольчуга. Ми виробили обладунки, які не нагадували бутафорський інвентар і виглядали максимально правдоподібними, що дозволяє поглибитись у гру та відчути атмосферу лицарських поєдинків
Консультація з персональний експертом
Введіть свої контакти
*всі права захищені
Аналіз та план дій для реалізації ідеї: