Заповніть форму
Зателефонуйте нам за номером +380675190480 та зверніться зі своїм запитом до експерта із 3D технологій.
Ваші дані захищені. Ця форма повністю безплатна.

Запчастини до сільгосптехніки. Виготовлення деталей для конкретного обладнання

Покращення та виготовлення запчастин до такої техніки як: культиватор, борона, сівалка, сепаратор чи навіть жатка.

Як використати 3D друк у сільському господарстві. Ремонт техніки. Виготовлення запчастин

3D-друк може багато запропонувати сільськогосподарській галузі. Не секрет, що тут важлива надійність обладнання, яке використовується, особливо коли господарська діяльність відбувається на віддалених територіях, від яких досить далеко до найближчого міста, і до яких деталі для сільгосптехніки ідуть досить довго.


Техніка складається з безлічі запчастин. Якщо вони зламаються під час збору врожаю, час, необхідний для отримання ремкомлекту, може порушити процес виробництва, що своєю чергою може призвести до подальших проблем.

3D-друк дає можливість сільській промисловості бути більш самодостатньою, особливо важливим це є для менших господарств.
Якби фермери мали змогу отримувати необхідні деталі у той самий день - вони б стали незалежними від великих машинобудівних компаній.

Читати статтю: "ремонт обладнанням для транспортування зерна"

Консультація на рахунок вашого обладнання:
Можна уявити майбутні сценарії:
коли фермери можуть отримати будь-яку необхідну запасну частину для сільгосптехніки та сільгосптехніки б/у позбавляючи себе від часозатратних поїздок до магазину запчастин та очікування на них.
Ця практика сильно поширена у світовому сільському господарстві та знаходиться на етапі впровадження у сільське господарство України.
Уявіть поломку системи посіву сільськогосподарських культур, що у вас простоює комбайн і ви не можете робити те, що приносить вам гроші. Дні простою потім нагромаджуються і усі дедлайни зірвані.

3д друк запчастин
Усі займаються продажем сільгосптехніки та б/у варіантом, але якщо заглибитись у суть простій буде катастрофічним.
Уберегти себе можна підписавши контракт на супровід з виготовлення деталей які вам можуть знадобитися під час поломки і Ви будете впевнені, що вони потраплять до вас у найкоротші строки.
Ніхто краще за вас не знає де у агротехніці є слабкі місця і де їх можна покращити за допомогою реверс інжинірингу можна внести конструкційні рішення у деталі які забезпечують роботу.

Виготовлення деталей не має прив’язки до конкретного обладнання, нехай це буде навіть: культиватор, борона, сівалка, сепаратор чи навіть жатка.
Якщо цю деталь можна зняти – значить її можна замінити, не потрібно чекати поломки, а потім шукати запасні деталі перестрахуйтесь зараз і дізнайтесь які деталі до вашої техніки вже у нас є, а які можна зробити у нас на виробництві.
Консультація з персональний експертом
Введіть свої контакти
*всі права захищені
Аналіз деталей для вашої техніки:

Гарного урожаю!