Заповніть форму
Зателефонуйте нам за номером +380675190480 та зверніться зі своїм запитом до експерта із 3D технологій.
Ваші дані захищені. Ця форма повністю безплатна.

Конвертування 3D файлів в STL формат

Файли в STL форматі для запуску на 3D принтері
Читати статтю іншою мовою:
Допомога з 3D файлом
Meshconverter
Програма являє собою онлайн безкоштовну платформу, призначену для перетворення 3D-моделей в формат STL. Meshconverter підтримує широкий спектр файлів, від STL до PLY. Простий у використанні, Meshconverter не пропонує ніяких інших функцій, крім перетворення файлів, тому є хорошим рішенням якщо ви хочете швидко і безкоштовно конвертувати 3D-файл.
Spin 3D
Це конвертер сітки, досить простий у використанні та здатний конвертувати декілька файлів сітки одночасно. Це програмне забезпечення досить швидке і дозволяє вам ділитися своїми файлами.
Spin 3D - це програмне забезпечення, тому Вам доведеться завантажити його, щоб використовувати. Це буде корисно для ваших проєктів 3D-друку, а також для моддингу та анімації гри.

Консультація експерта з 3D моделювання:

Консультація з персональний експертом
Введіть свої контакти
*всі права захищені
CAD Exchanger
Це програмне забезпечення для конвертування даних. OBJ, 3dm, brep, step, безліч форматів файлів можуть бути переведені в STL або з STL. Ви можете завантажити цей конвертер 3D-моделей безкоштовно, а потім завантажити свої файли, щоб конвертувати їх.
Greentoken
Це онлайн-платформа, розроблена програмістом, зацікавленим в 3D. Цей вебсайт з відкритим вихідним кодом підтримує більш 3D різних форматів, включаючи STL, FBX, Blender, OBJ, 3DS DXF, LWO або PLY.

Проведення консалтингу щодо проєкту:

Bear File Converter
Ось ще один безкоштовний онлайн конвертер. Цей конвертер, здатний конвертувати аудіо файли, зображення, офісні документи або конвертувати відео. Але також можливо використовувати його для перетворення 3D-моделей. Цей вебсайт підтримує безліч різних форматів файлів, включаючи BLEND, STL, 3DS, XML і т.д.

Якщо ви маєте подібну ситуацію:

1
Залиште заявку
2
Спілкуйтесь з нашим експертом
3
Формування конкретних цілей та ТЗ
4
Виконання проєкту

Дізнайтеся який варіант послуг -
підійде для Вашого проєкту.

*Виконуємо проекти
починаючи від 1000 гривень

**політика конфіденційності та захисту персональних даних

Успішний результат проєкту

3D Tech ADDtive