Заповніть форму
Зателефонуйте нам за номером +380675190480 та зверніться зі своїм запитом до експерта із 3D технологій.
Ваші дані захищені. Ця форма повністю безплатна.

Промисловий дизайн і прототипування

Створення макетів продукту
Читати статтю іншою мовою:
Створення нового продукту починається з дослідження того, хто буде використовувати продукт та різні способи його використання. Наступним етапом є створення промислового дизайну: креслення на площині та 3d об’єкта у спеціальному програмному забезпеченні для 3d моделювання.

Наступним кроком є створення прототипу для демонстрації клієнтам. Прототипування починається з недорогих матеріалів, основних форм і ключових функцій. Технологія, що використовується для виготовлення прототипу, як правило, спрямована на мінімізацію капіталовкладень, уникнення придбання нових інструментів та використання найпростіших заготівок, щоб зробити одну деталь якомога швидше.

Консультація експерта з 3D друку:

Підбір матеріалів

Вибір кольорів, матеріалів та оздоблень є важливим елементом розвитку виробу. Прототипування також може бути способом оцінки характеристик та властивостей матеріалів. Окремі компоненти можуть бути виготовлені з різних пластикових інженерних матеріалів, щоб перевірити придатність до початку виробництва.
3D-принтери є одними з найпопулярніших інструментів швидкого прототипування для інженерних та конструкторських команд. На всіх етапах процесу розробки продукту 3D-друк - це простий і доступний спосіб швидкого виготовлення прототипів для того, щоб оцінити дизайн та функціонування. Завдяки можливості швидко виробляти кілька варіантів продукту, проєктні та інженерні команди можуть швидко протестувати та впроваджувати зміни, що дозволяє продукту швидше вийти на ринок.


Консультація з персональний експертом
Введіть свої контакти
*всі права захищені

Проведення консалтингу щодо проєкту:

Процес проєктування прототипів:

1
Складіть прототип
2
Перевірте свій прототип та отримайте відгуки користувачів
3
Розробіть дизайн, враховуючи відгуки
4
Повторіть
Остаточні прототипи повинні бути виготовлені з використанням кінцевих матеріалів, деталей, де це можливо, але не вкладаючи коштів у дорогі інструменти передчасно. Наприклад, інженерний прототип із конструкційними пластиковими деталями з нейлону та ABS може використовувати SLS 3D-друк для виготовлення нейлонової складової. Остаточний прототип є початком серійного виробництва - по суті першим продуктом, який зійшов з конвеєра. 
Прототипування дозволяє перевірити, чи відповідає конструкція експлуатаційним характеристикам та включає базові функціональні випробування, виробничі процеси та параметричні вимірювання.

Якщо ви маєте подібну ситуацію:

1
Залиште заявку
2
Спілкуйтесь з нашим експертом
3
Формування конкретних цілей та ТЗ
4
Виконання проєкту

Дізнайтеся який варіант послуг -
підійде для Вашого проєкту.

*Виконуємо проекти
починаючи від 1000 гривень

**політика конфіденційності та захисту персональних даних

Успішний результат проєкту

3D Tech ADDtive