Заповніть форму
Зателефонуйте нам за номером +380675190480 та зверніться зі своїм запитом до експерта із 3D технологій.
Ваші дані захищені. Ця форма повністю безплатна.
Оптимізація і збільшення масштабів роботи

3D друк в гончарстві

Створення матриць для виготовлення сувенірів 
Читати статтю іншою мовою:
Ситуація клієнта

Цього разу до нас звернувся замовник, який займається сувенірним бізнесом та пропонує клієнтам фірмові вироби гончарного ремесла. Усі сувенірні товари виготовляються за власним дизайном. Традиційні методи виробництва не могли задовольнити потреби, а виготовлення їх вручну займало забагато часу.  Саме тому гончар вирішив звернутися за допомогою до нас, щоб ми підібрали рішення яке зможе прискорити процес.Аналіз

Провівши детальний аналіз ситуації клієнта, було прийнято якщо робити точні матриці суттєво зекономиться час. Це дозволить відкинути необхідність кожного разу заново ліпити елемент, даючи можливість скопіювати зображення зі значно меншими затратами часу. Проте варто врахувати, що деякі моделі майбутніх гончарських виробів можуть містити складні дизайнерські елементи. Наша мета — прискорити виробничі процеси  та дати можливість клієнту реалізувати будь-який художній задум у життя.


Консультація експерта з 3D моделювання:


Виконання


Перш за все, ми створили тривимірні комп'ютерні моделі майбутніх матриць, беручи за основу дизайнерські розробки, створені клієнтом. Використали матеріал, яким з точністю передали геометрію об’єкту, починаючи від загальної форми, закінчуючи його найдрібнішими елементами.

Консультація з персональний експертом
Введіть свої контакти
*всі права захищені

Проведення консалтингу щодо проєкту:

Результат

Відтепер замовник може створювати авторські гончарні вироби з оригінальним впізнаваним дизайном та орнаменти значно більшої й складнішої форми у великих кількостях. Окрім цього, матриці дозволяють створити гончарні вироби, мінімізуючи кількість бракованих об'єктів, отриманих при виробництві.


Якщо ви маєте подібну ситуацію:

1
Залиште заявку
2
Спілкуйтесь з нашим експертом
3
Формування конкретних цілей та ТЗ
4
Виконання проєкту

Дізнайтеся який варіант послуг -
підійде для Вашого проєкту.

*Виконуємо проекти
починаючи від 1000 гривень

**політика конфіденційності та захисту персональних даних

Успішний результат проєкту

3D Tech ADDtive