Заповніть форму
Зателефонуйте нам за номером +380675190480 та зверніться зі своїм запитом до експерта із 3D технологій.
Ваші дані захищені. Ця форма повністю безплатна.

3D технології для скульптур
частина перша

Як застосовувати 3D сканування, 3D друк, 3D моделювання для скульптур, реставрації, покращення сприйняття та для спрощення роботи
Покращення візуального сприйняття робіт
3D технології дають конкурентну перевагу та нові можливості.
Щоб донести своє бачення проєкту - існує декілька способів. Вони відрізняються своєю ефективністю у сприйнятті.
Найчастіше для затвердження - використовують фотографію яка базується на умовних замальовках та фотографій простору у який буде поміщена робота, щоб підняти візуальне сприйняття на новий рівень та остаточно зрозуміти як буде виглядати композиція у кінцевому результаті - використовують 3D технології.

Скульптури у форматі 3D - наступний етап у творчості, щоб показати свою ідею замовникам - це більш наглядно, простіше для розуміння...

3D друк мистецтва
Візуалізіція роботи Refik Anadol's "Melting Memories"
як об'єкт буде виглядати в інтер'єрі клієнта. Змасштабована чорнова мініатюра яка доступна у форматі 360* дає можливість побачити, як це буде виглядати з кожного ракурсу і зведе до мінімуму всі аспекти які можуть виникнути та допоможе швидко за них домовитись.
3D сканування це можливість яка допомагає бачити світ абсолютно по-новому, відкриває нові можливості творчості.
3D візуалізація виконується цифровими файлами які надалі використовуються для роботи у реалізації скульптури.
Як зміниться ваша робота з використанням 3D сканування?
Поділіться своїми думками
*всі права захищені

Цифрові моделі та лиття бронзових скульптур

Беручи натхнення із фотографій та своїх концептуальних замальовок, починається виготовлення бронзової скульптури.Створюючи мініатюрну глиняну модель для візуалізації, оцінки складних моментів у дизайні, складних місць у виконанні та елементів над якими потрібно додатково подумати перед тим як приступити до виготовлення.

Після затвердження дизайну, переходимо до реалізації повнорозмірної моделі - це найскладніша та найбільш часозатратна частина проєкту

Починаємо створювати металевий каркас який служить фундаментом для сотні кілограмів мокрої глини яку використовуємо для ліплення

Раніше робота проводилась "на око" - за своїми внутрішніми відчуттями, і результат відрізнявся від того який був узгоджений
Як зміниться ваша робота з використання 3D сканування?
3D сканування
Використовуємо сканування, отримуємо всі необхідні виміри та масштабуємо їх до потрібного розміру і отримуємо точні цифри для створення великого об'єкта.
3D скульптура, 3D мистецтво, 3D, Глиняна скульптура, скульптура, фундамент
Після завершення фінальної частини - знову скануємо об'єкт,
щоб перетворити її у цифрову 3D модель.
З допомогою цих даних створити каркас для майбутнього витвору буде значно та з більшою точністю. (металевий каркас, пластиковий каркас, каркас зі спіненого поліуретану)
Раніше щоб внести зміни доводилось починати все з нуля або витрачати більше часу у майстерні для пост доробки скульптури.Після сканування отримуємо файл у форматі *stl.
Тепер косметичні та більш серйозні правки у скульптурі ви можете зробити у цифровому форматі. Після доопрацювання файлу і внесення всіх правок передаємо його у ливарню для бронзового лиття.

Уточнити моменти у персонального експерта:
Консультація з персональний експертом
Введіть свої контакти
*всі права захищені

Глиняні скульптури з часом пересохнуть і потріскаються. Раніше не було змоги створити записи про скульптури ручної роботи на створення яких ви витрачали час.

Тепер за допомогою цифрових файлів ви можете архівувати скульптуру та мати домашню бібліотеку власних робіт та повторити - зробити копію коли вам завгодно.

Після цього елементи можна видрукувати на 3д принтері. Ви можете виконувати молди з елементами або молд цілої скульптури для швидкого дублювання.

У продовженні статті читайте: Реставрація мистецтва, масштабування та сканування скульптур, коментар експерта з 3D технологій, фотограмметрія для великих об'єктів